Imprezy

Propozycje dla firm i grup, aby ciekawie  i miło spędzić czas.
Posiadamy szeroki wachlarz atrakcji, dzięki którym Państwa pobyt w Bartlowiznie  będzie wyjątkowy i niezapomniany.  Różnorodność naszych propozycji umożliwia „uszycie programu na miarę” zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Imprezy wieczorne

W Gospodzie Bartla organizujemy uroczyste kolacje, bankiety, biesiady przy suto zastawionym stole z muzyką i tańcem. Doskonała kuchnia i liczne możliwości atrakcji wieczornych, sprawią że pobyt w Bartlowiźnie zapdnie na długo w pamięci.

Na długie wieczorne imprezy proponujemy:
– DJ i karaoke
– Biesiady staropolskie, rosyjskie, żydowskie z udziałem zespołów muzycznych
– Występ formacji folkowo- kabaretowej „Rybcie z nad Biebrzy”
– Pokazy i nauka tańca
– Występy kabaretów
– Kalambury
– Wieczory stylizowane

Ognisko w altanie na wodzie

Z widokiem na rozlewiska Biebrzy, ptasią symfonią, bogatym menu regionalnym, muzyką i atrakcjami.

Pokaz wypieku z degustacją sękacza

Sękacz jest wypiekany sposobem tradycyjnym na naturalnym ogniu drewna liściastego i stanowi oryginalną atrakcję podczas ogniska lub kolacji. Czas pokazu ok. 4 godzin.
Wycieczka do Twierdzy Osowiec – zwiedzanie ruin i podziemi carskich fortyfikacji z drugiej połowy XIX w  pod opieką przewodnika (ok.  2.5 godz.)

Wycieczka do „Suchej Barci”

Zamieszkiwanej przez Króla Biebrzy. W programie zwiedzanie osady, strzelanie z łuków, przejażdżki bryczkami oraz obiad w plenerze. (ok. 3 godz.)

Spływ meandrami Biebrzy

Wspaniała okazja do podglądania przyrody. Organizujemy spływy do 50 os.  trwające od 2  do 6 godz. w zależności od potrzeb grupy. Zapewniamy kompleksową obsługę imprezy ( wypożyczenie sprzętu, wynajem transportu, ratownika)

Wycieczka rowerowa ( max 25os.)

Wokół doliny Biebrzy z Bartlowizny przez Wólkę Piaseczną, Płochowo, Osowiec, Osowiec-Twierdza z powrotem do Goniądza. Trasa urozmaicona krajobrazowo (bagienne łąki, zakrzaczenia, pola, lasy). Czas trwania od 2,5 do 3 godz.

Zabawy integracyjne

Gry fabularne, paintball, teambuiding, wieczory stylizowane –  organizujemy wspólnie z firmą Akademia Przygody, która świadczy profesjonalne usługi integracyjno rozrywkowe służące uatrakcyjnianiu szkoleń i spotkań firmowych.  Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie www.akademiaprzygody.pl  tel./fax.: 85 664 13 04

Zawody wędkarskie

W naszych stawach posiadamy takie gatunki jak: karp, amur, szczupak, okoń, lin, płoć, karaś i wiele innych.  Możemy zarówno przeprowadzić zawody jaki i udzielić lekcji wędkowania.

Zawody strzeleckie

Z broni sportowej  – zapewniamy opiekę instruktora, broń i amunicję.

Multimedialna prezentacja

Najciekawsze skarby przyrody biebrzańskiej – spotkanie z licencjonowanym przewodnikiem, który w trakcie pokazu zdjęć i slajdów, z humorem opowie o historii regionu, tradycji i specyfice żyjącej tu ludności.

Loty balonami

Gwarantujemy  niezapomnianie przeżycia, zwłaszcza, że loty odbywają się o brzasku lub o zachodzie słońca.

Dodatkowo proponujemy

Bony upominkowe –  prezent w postaci pobytu nad Biebrzą wraz z wyżywieniem i atrakcjami.
Kosze upominkowe –  zawierające wyselekcjonowane specjały regionalne naszej produkcji, w cenie od 100 zł.

Na terenie obiektu (w budynkach i na zewnątrz) jest dostęp do internetu bezprzewodowego.